TOP DANCE Gala 2023

Galavečer plný tanečných vystúpení už 2. decembra 2023!
Srdečne Vás pozývame na štvrtý ročník TOP DANCE Gala, ktorý sa uskutoční v sobotu, 2. decembra 2023 od 17:30 v estrádnej sále Domu odborov v Žiline.

Súčasťou večera je slávnostný galaprogram, na ktorom sa budú podieľať svojim tanečnými vystúpeniami všetci členovia klubu, od začínajúcich detičiek až po tanečné páry najvyšších výkonnostných tried. Oficiálny program bude trvať približne 2,5 hod. s jednou prestávkou, po ktorom bude nasledovať voľná tanečná zábava do nočných hodín :)

Cena lístka v prvom rade pri parkete je 20 eur / osoba a druhý ďalší rad od parketu 15 eur / osoba.

Rezerváciu lístkov urobíte vo formulári nižšie. Lístky si môžete vyzdvihnúť a uhradiť v hotovosti v kancelárii TOP DANCE od pondelka 20.11.2023 až do termínu galaprogramu. K dispozícii sme v tanečnom štúdiu v pracovné dni PO-PI od 14:30 - 19:00 prípadne cez víkend po osobnej dohode.

Rezervácia lískov bude prebiehať v dvoch kolách. V 1. kole (rezervácia do nedele 19.11.2023, vrátane) bude k dispozícii na jednu rodinu (tzn. tanečníka/tanečnicu alebo súrodencov, ktorí u nás tancujú) len obmedzený počet 6 miest. Voľné lístky, ktoré ostanú po tomto dátume budú následne, už neobmedzene, uvoľnené do predaja. Rezervácie dopredu nepríjimame!

K tejto možnosti sme pristúpili z dôvodu, aby sa rodinní príslušníci a blízki každého z dieťaťa mali možnosť na TOP DANCE Gala zúčastniť.

V cene lístka je občerstvenie. Počet miest je obmedzený.

V prípade vypredania miest si vyhradzujeme právo upraviť počet rezervovaných lístkov.

Dress code: spoločenské oblečenie
 

Rezervácia lístkov na TOP DANCE Gala 2023

Meno a priezvisko:
Telefón:
E-mail:
Rezervácia:V prvom kole je možné rezervovať 6 miest na rodinu vzhľadom k veľkému záujmu. Ďakujeme za porozumenie. Mám záujem o miesta:

Poznámka: