TOP DANCE Gala 2022

Galavečer plný tanečných vystúpení už 17. decembra 2022!
Srdečne Vás pozývame na tretí ročník TOP DANCE Gala, ktorý sa uskutoční v sobotu, 17. decembra 2022 od 18:30 v estrádnej sále Domu odborov v Žiline.

Súčasťou večera je slávnostný galaprogram, na ktorom sa budú podieľať svojim tanečnými vystúpeniami všetci členovia klubu, od začínajúcich detičiek až po tanečné páry najvyšších výkonnostných tried. Oficiálny program bude trvať približne 2,5 hod. s jednou prestávkou, po ktorom bude nasledovať voľná tanečná zábava do nočných hodín :)

Rezerváciu lístkov urobíte vo formulári nižšie. Lístky si môžete vyzdvihnúť a uhradiť v hotovosti v kancelárii TOP DANCE od stredy 7.12.2022 až do termínu galaprogramu. K dispozícii sme v tanečnom štúdiu v pracovné dni PO-PI od 14:30 - 19:00 prípadne cez víkend po osobnej dohode.

V cene lístka je občerstvenie. Počet miest je obmedzený. V prípade vypredania miest si vyhradzujeme právo upraviť počet rezervovaných lístkov.

Dress code: spoločenské oblečenie
 

Rezervácia lístkov na TOP DANCE Gala 2022

Meno a priezvisko:
Telefón:
E-mail:
Rezervácia:Vzhľadom k veľkému záujmu o galaprogram sme museli pristúpiť k obmedzeniu rezervácie lístkov na max 2 na osobu. Ak máte záujem o väčší počet lístkov, prosím uveďte to do poznámky a v prípade voľných miest Vám radi počet navýšime.Miesta pri stole v 1. rade pri parkete: x
Cena: 15 € / osoba, počet voľných miest: 2

Miesta pri stole v 2. a vyššej rade: x
Cena: 10 € / osoba, počet voľných miest: 26
Poznámka: